Movies
Ratings
622
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0- Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.5

The UpsideRated ★ 3.5- Four More YearsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- DamselRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0