Movies
Ratings
154- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
The MoonRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.5