Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 4.0
M*A*S*HRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 2.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.0
DheepanRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0- PossessedRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0