Movies
Ratings
502
About TimeRated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The MegRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 1.5- The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0