Movies
Ratings
1252
Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG - Individual ElevenRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0- Once We Were UsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- Love UntangledRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

LeeRated ★ 4.0