Movies
Ratings
447
The Big ShortRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.5
ParkerRated ★ 3.0
JudyRated ★ 4.0
Gone WednesdayRated ★ 3.5
GoldfingerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ChurchillRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Man without a FaceRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
InvictusRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 3.5