Movies
Ratings
269
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Believer 2Rated ★ 0.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0- UnlockedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0