Movies
Ratings
313
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The King of KingsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5