Movies
Ratings
26
Om Shanti OmRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
SmokeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Wild TalesRated ★ 3.5
The Devil's PathRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Blues BrothersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Scoop!Rated ★ 2.0
Woman in GoldRated ★ 4.0