Movies
Ratings
378
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- 0.1% WorldRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0

The Night OwlRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0