Movies
Ratings
81
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0