Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
- Heads of StateRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0- See How They RunRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Creation of the Gods I: Kingdom of StormsRated ★ 2.5