Movies
Ratings
51- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5- HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0