Movies
Ratings
29
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0- The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 2.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 4.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 0.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0