Movies
Ratings
149
LimitlessRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0- Hear MeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5