Movies
Ratings
271
Attila MarcelRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
IdaRated ★ 5.0- A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5