Movies
Ratings
928
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0