Movies
Ratings
62
A Silent VoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Miller's CrossingRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 5.0