Titles you rated

MidsommarRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0- PLAY ONRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5