Titles you rated
The HangoverRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
LegendRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0