Movies
Ratings
535
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Love ResetRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 3.5- Officer Black BeltRated ★ 3.0
- VictoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5- Jeong-sunRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0