Movies
Ratings
915
SinnersRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5- WhiplashRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0