Titles you rated
- The MatchRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
- UnlockedRated ★ 3.5
- 20th Century GirlRated ★ 2.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0