Movies
Ratings
651
Mickey 17Rated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0