Movies
Ratings
205
OldboyRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Landscape in the MistRated ★ 2.0
The English PatientRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5