Movies
Ratings
888- BossRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
- The LiarRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5- Officer Black BeltRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Return to DustRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 3.5- The Secret NumberRated ★ 3.5