Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0