Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0