Movies
Ratings
205
LolitaRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0