Movies
Ratings
340
HerRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0- Upside DownRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0