Movies
Ratings
1173
HairRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
Three Days of the CondorRated ★ 5.0
Secrets & LiesRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 1.5
BrooklynRated ★ 3.5
After EverythingRated ★ 2.5- MaterialistsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5- Full TimeRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 4.0
Harold and MaudeRated ★ 3.5- Bodies Bodies BodiesRated ★ 3.0