Titles you rated
- Hi.5Rated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5