Movies
Ratings
472
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0