Titles you rated
AshfallRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
AttractionRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
PrideRated ★ 2.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- HerstoryRated ★ 4.0