Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
BurlesqueRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0