Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0- Esper's LightRated ★ 2.5
HimizuRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0- BugoniaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
- The World of LoveRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0