Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0