Movies
Ratings
318
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
The WhaleRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5