Titles you rated
The American FriendRated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0- Die, My LoveRated ★ 3.0
ChimeRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
HeartbeatsRated ★ 3.0