Movies
Ratings
67
WhiplashRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0