Movies
Ratings
525
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5