Movies
Ratings
86
ArmageddonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 4.0
I Like MoviesRated ★ 3.0
RadicalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Crocodile Who Lived For 100 DaysRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Lesson in MurderRated ★ 4.0
GandhiRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 5.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Fragments of the Last WillRated ★ 4.5