Movies
Ratings
613
The ApartmentRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
The Children ActRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Back to BurgundyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Tall GirlRated ★ 0.5- #realityhighRated ★ 2.5
- The Perfect DateRated ★ 2.0