Movies
Ratings
190- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 0.5
- P1HRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0