Titles you rated
HopelessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5