Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0