Movies
Ratings
38
You've Got MailRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0