Movies
Ratings
326
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
RioRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0