Titles you rated
- The Sweet Sex and LoveRated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 3.0

Midnight in ParisRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0- Small Things Like TheseRated ★ 3.5