Movies
Ratings
180- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0